Skąd o nas wiesz?

google - 48%
bialystok.pl - 6.7%
inny portal turystyczny - 13.3%
ulotka - 6.7%
od znajomych - 25.3%

znajdź nas na facebooku

rezerwacja

Artykuły

 • 2 grudnia, 19:00 - Białystok, Uniwersyteckie Centrum Kultury
  DIKANDA, jeden z najważniejszych wykonawców polskiej sceny world music obchodzi w tym roku 20. rocznicę swojego istnienia. Dikanda to słowo, które w jednym z afrykańskich dialektów oznacza rodzinę i ono właśnie dokładnie oddaje ducha zespołu - żyją i pracują jak w małej rodzinie. Grupa powstała w 1997 roku w Szczecinie. Miłość do muzyki tradycyjnej i ciężka praca pozwoliły im stworzyć (...)
 • 2 grudnia, 19:00 - Hajnówka, Hajnowski Dom Kultury
  KONCERT Queen akustycznie Termin: 2 grudnia 2017 r. godz. 19:00 Miejsce: sala kolumnowa HDK w wykonaniu SilkQUEEN, zespołu rekomendowanego przez Oficjalny Międzynarodowy Fan Club Queen w Wielkiej Skład: Janusz Maleńczuk – wokal, instrumenty perkusyjne Krzysztof Chromiński – fortepian Andrzej „Smukły” Maleńczuk – gitara akustyczna Bilety do nabycia w sekretariacie (...)
   
 • 2 grudnia, 20:00 - Białystok, Herkulesy klub
  Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Klub Herkulesy z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Palucha, promujący jego najnowszy album „Złota Owca“, który odbędzie się 2.grudnia 2017 Support: Azus, OLAS BMF Klika Bilety: I pula 30 zł (tylko online) II pula 35 zł III pula 40 zł Przedsprzedaż: biletomat.pl / Hemp Szop / After-Schock / Herkulesy https://www.biletomat.pl/koncerty/paluch-5938/ O (...)
   
 • 3 grudnia, 20:00 - Białystok, 6-Ścian PUB Sześcian
  Serdecznie zapraszamy na najgoretszą imprezę tego roku. Urodzinowa prywataka 6-Ścian PUB Sześcian. Stroje z lat 60 wymagane, my już mamy, a Wy? Nastaw muzyczny wehikuł czasu i przenieś się w magiczne lata 60 z zespołem Big Bit - The Beatles Show (Polska) https://www.facebook.com/bigbitbeatles/ Podczas wyjątkowego koncertu usłyszysz na żywo największe przeboje The Beatles, m.in (...)
   
 • 5 grudnia, 19:00 - Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska "Europejskie Centrum Sztuki" w Białymstoku
  Piotr CzajkowskiDZIADEK DO ORZECHÓWBalet feeria w dwóch aktach z prologiemna  motywach baśni Ernsta Hoffmanna "Dziadek do orzechów i król myszy"Libretto: Marius Petip w redakcji   Władimira TroshchenkoWykorzystano  fragmenty choreografii Mariusa Petipy, Lwa Iwanowa, Aleksandra Gorsky, zasłużonego  artysty Rosji Wasilija Vainonena i Kawalera Orderu Diagilewa  Anatolija (...)
   
 • 5 grudnia, 19:00 - Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska "Europejskie Centrum Sztuki" w Białymstoku
  Piotr Czajkowski DZIADEK DO ORZECHÓW Balet feeria w dwóch aktach z prologiem na  motywach baśni Ernsta Hoffmanna "Dziadek do orzechów i król myszy" Libretto: Marius Petip w redakcji   Władimira Troshchenko Wykorzystano  fragmenty choreografii Mariusa Petipy, Lwa Iwanowa, Aleksandra Gorsky, zasłużonego  artysty Rosji Wasilija Vainonena i Kawalera Orderu Diagilewa  Anatolija Yemelyanova (...)
   
 • 8 grudnia, 19:00 - Łomża, Centrum Kultury w Łomży
  Koncert Maciej Maleńczuk Maciej Maleńczuk, artysta - jak powszechnie wiadomo - nieobliczalny, zabierze swoich fanów w podróż do korzeni: mocnego, szorstkiego i minimalistycznego grania. Tym samym Pan Maleńczuk przypomni historię, która ukształtowała jego artystyczną postać, a której początki stanowiły solowe występy na ulicach Krakowa. O autentyczności przekazu Maleńczuka zawsze (...)
   
 • 8 grudnia, 19:00 - Białystok, Sala Koncertowa Opery i Filharmonii Podlaskiej
  KONCERT KAMERALNY „BAROKIEM MALOWANE” Paweł Książkiewicz – flet traverso ZESPÓŁ MUZYKI DAWNEJ CONSORT 415 Anna Krzysztofik-Buczyńska – klawesyn Amadeusz Buczyński – skrzypce barokowe   H.I.F. von Biber – „Sonata violino solo representativa” na skrzypce i basso continuo F. Couperin – „Fastes de la Grande et Ancienne Mxnxstrxndxsx” (Wspaniałość Wielkiej i Starożytnej Ménéstrandise) (...)
   
 • 9 grudnia, 16:00 - Białystok, Europejskie Centrum Sztuki Opera i Filharmonia Podlaska
  "Goło i wesoło" okazało się hitem nie tylko w teatrach - film na podstawie sztuki, pod tym samym tytułem podbił także kina. Podobnie jak film, spektakl opowiada historię kilku bezrobotnych, którzy będąc zupełnie bez pieniędzy, bez perspektyw, wpadają na pomysł, aby założyć grupę striptizerów o nazwie "Napalone Nosorożce". Natomiast akcja przedstawienia dzieje się w Polsce, w Tomaszowie (...)
   
 • 9 grudnia, 19:30 - Białystok, Europejskie Centrum Sztuki Opera i Filharmonia Podlaska
  "Goło i wesoło" okazało się hitem nie tylko w teatrach - film na podstawie sztuki, pod tym samym tytułem podbił także kina. Podobnie jak film, spektakl opowiada historię kilku bezrobotnych, którzy będąc zupełnie bez pieniędzy, bez perspektyw, wpadają na pomysł, aby założyć grupę striptizerów o nazwie "Napalone Nosorożce". Natomiast akcja przedstawienia dzieje się w Polsce, w Tomaszowie (...)
   
 • 9 grudnia, 19:30 - Bielsk Podlaski, Pub Blues
 • 9 grudnia, 21:00 - Białystok, REJS Klub Muzyczny
  TEDE i REJS Klub Muzyczny mają zaszczyt zaprosić Was na premeirowy koncert albumu ''Skrrrt''. Start :21.00 Bilety : 30 / 35 zł Miejsce : REJS Klub Muzyczny Data : 09.12.2017 Tede, czyli Jacek Graniecki, to prawdopodobnie najbardziej znany polski raper, a przy okazji jeden z bardziej kontrowersyjnych przedstawicieli gatunku. Sławę zawdzięcza nie tylko projektom muzycznym, ale
   
 • 11 grudnia, 19:00 - Białystok, Aula Duża WSFiZ w Białymstoku
  Piotr Bałtroczyk to znany kabareciarz i konferansjer. Swoistą sztukę słowa, pełną humoru i bardzo dobrego gustu opanował w sposób perfekcyjny. To jak postrzega świat wokół siebie jest ciekawie - zabawne, to jak go potem ubiera w słowa jest perfekcyjną żonglerką wyrazów, daleką od banałów czy naciąganych dowcipów. Prowadził i prowadzi niemal wszystko, w tym samochody i motocykle (...)
   
 • 11 grudnia, 19:00 - Łomża, Centrum Kultury w Łomży
  Spektakl teatralny "Przepraszam, co Pan tu robi?" - komedia dla widzów dorosłychBył ciepły jesienny wieczór. Słońce powoli zachodziło ustępując miejsca nocy. Delikatny wiatr, poruszał gałązkami starej wierzby, cicho postukując w okiennicę stuletniego dworku. Jedynym i niepodważalnym świadkiem tamtych wydarzeń był księżyc dążący do pełni. Lecz nie uprzedzajmy faktów... Pomieszczenie (...)
   
 • 11 grudnia, 19:00 - Białystok, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku

   

  Agencja STAO zaprasza! Piotr "Bałtroś" Bałtroczyk na żywo w Białymstoku! Jedyny i niepowtarzalny występ prawdopodobnie najznakomitrzego komika ostatnich lat! Piotr Bałtroczyk „Mężczyzna z kijowym peselem” Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk (...)
   
 • 14 grudnia, 19:00 - Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska "Europejskie Centrum Sztuki" w Białymstoku
  Charm Music zaprasza na jesienną trasę koncertową zespołu LemON! Po pełnych energii występach na największych festiwalach (Przystanek Woodstock, Europejski Stadion Kultury) i w największych klubach LemON rusza w najbardziej emocjonalną, intymną i liryczną trasę w swojej pięcioletniej karierze. Obok „TU” zagrają pierwszy raz na żywo materiał z płyty „Etiuda Zimowa”! Trasa „TU/Etiuda (...)
   
 • 14 grudnia, 20:00 - Białystok, Zmiana Klimatu
  Voo Voo Niedawno obchodzili 30-lecie, jednak w ich przypadku nie ma mowy o odcinaniu kuponów. Każdy album to otwarcie kolejnego etapu, niezmiennie patrzą w przyszłość. Jak żartuje Wojciech Waglewski: „Postanowiliśmy jeszcze raz zrobić płytę, której nikt nie będzie chciał kupić…” To założenie w przypadku wydanego w 2014 roku ostatniego albumu „Dobry wieczór”, spowodowało skutek (...)
   
 • 14 grudnia, 20:30 - Białystok, 6-Ścian PUB Sześcian
  Makara i jeg dzieci kukurydzy przedstawiać nikomu nie trzeba - prawda? Tym razem z nowym materiałem i płytą, ale jak zawsze z mega energią i najlepszą muzą. Jak zawsze w skladzie: Andy "Makar" Makarewicz - lead guitar Grzegorz "GRZ" Świerk - 4 string motherfucker Kamil Olesiński - drums and some other stuff Bilety w Sześcian Pub: 20 pln - przedsprzedaż 30 pln - w dniu koncertu
   
 • 15 grudnia, 20:00 - Białystok, Zmiana Klimatu
  DARIA ZAWIAŁOW 15 grudnia 2017, godz. 20:00 (piątek) Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok   Bilety w cenach: 49 zł (I pula), 59 zł (II pula) [pule dostępne do wyczerpania]   Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.   (...)
   
 • 15 grudnia, 21:00 - Białystok, Herkulesy klub
  Kolejny sztos od Aloha Events i Herkulesy klub! Już 3 listopada pośpiewamy w Herkulesach z Wac Toja! Będzie to jego premierowy koncert z debiutanckim albumem HiGH QUALiTY! Długo wyczekiwany legalny debiut Wac Toja to zdecydowanie pozycja dla najbardziej wymagających entuzjastów nowego brzmienia rapu. Bezprecedensowe wersy o szybkim życiu idealnie współgrają z melodycznym, mocnym (...)
   
 • 16 grudnia, 17:00 - Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska "Europejskie Centrum Sztuki" w Białymstoku
  Kabaret Paranienormalni przedstawia program PIERWIASTEK Z TRZECH, a w nim wszystko co najlepsze, czyli talent Igora, urok Roberta i energia Michała. Bo takich dwóch, jak ich trzech nie ma ani jednego! PIERWIASTEK Z TRZECH to program pełen postaci i tematów niespotykanych dotąd na scenie kabaretowej. Żaden z tematów poruszających opinię publiczną nie umknie uwadze Paranienormalnych (...)
   
 • 16 grudnia, 17:30 - Łomża, Centrum Kultury
  "To Ci tłumaczę!" - to tytuł najnowszego programu kabaretu Smile z Lublina. Jak sugeruje sam tytuł, Andrzej, Paweł i Michał, podczas prawie 2 godzinnego spektaklu, starają się wyjaśnić kilka zagadnień, które napotykamy w życiu codziennym. Są to zagadnienia, które wbrew pozorom wymagają tłumaczenia a Kabaret Smile wykona to w swoim stylu. Dylematy teścia oraz problemy z naszym pięknym (...)
   
 • 16 grudnia, 19:00 - Suwałki, Kominpub Motocyklowy
  Po raz szósty zagramy w Suwałkach. Mieście na "końcu świata" w ktorym od lat mamy fajną załogę. W tym roku chcemy przywieźć ze sobą kapele której jeszcze nie znacie a poznać warto Nie ujawniamy nazwy bo jeszcze cos im nie wyjdzie i będzie żal Trzymajcie kciuki żeby sie nam to udało
   
 • 16 grudnia, 20:00 - Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska "Europejskie Centrum Sztuki" w Białymstoku
  Kabaret Paranienormalni przedstawia program PIERWIASTEK Z TRZECH, a w nim wszystko co najlepsze, czyli talent Igora, urok Roberta i energia Michała. Bo takich dwóch, jak ich trzech nie ma ani jednego! PIERWIASTEK Z TRZECH to program pełen postaci i tematów niespotykanych dotąd na scenie kabaretowej. Żaden z tematów poruszających opinię publiczną nie umknie uwadze Paranienormalnych (...)
   
 • 16 grudnia, 20:30 - Łomża, Centrum Kultury w Łomży
  "To Ci tłumaczę!" - to tytuł najnowszego programu kabaretu Smile z Lublina. Jak sugeruje sam tytuł, Andrzej, Paweł i Michał, podczas prawie 2 godzinnego spektaklu, starają się wyjaśnić kilka zagadnień, które napotykamy w życiu codziennym. Są to zagadnienia, które wbrew pozorom wymagają tłumaczenia a Kabaret Smile wykona to w swoim stylu. Dylematy teścia oraz problemy z naszym pięknym (...)
   
 • 17 grudnia, 18:00 - Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska "Europejskie Centrum Sztuki" w Białymstoku
  Po kilku latach, kolejny raz zespół Dżem zagra w Operze Podlaskiej, tym razem jednak nie będzie to koncert akustyczny a prawdziwa energia bluesa płynąca z całą mocą z instrumentów muzyków tej legendarnej kapeli! Dżem - polski zespół grający muzykę z pogranicza rocka i bluesa, który w 1973 roku założyli bracia Adam i Beno Otrębowie oraz Paweł Berger. Zaliczany do najważniejszych (...)
   
 • 22 grudnia, 19:00 - Białystok, Sala Koncertowa Opery i Filharmonii Podlaskiej
  Orkiestra Opery i Filharmonii Podlaskiej Dainius Pavilionis – dyrygent Krzysztof Jakowicz – skrzypce   S. Moniuszko – Uwertura fantastyczna "Bajka" F. Mendelssohn-Bartholdy – Koncert skrzypcowy e-moll op. 64 P. Czajkowski – Suita z baletu "Dziadek do orzechów"

Szkolne Schronisko Młodzieżowe "PODLASIE"
Al. J. Piłsudskiego 7B, 15-443 Białystok
nr konta bankowego 09124011541111001035785166
Telefon: + 48 85 652-42-50,

© Hostel Podlasie 2014